מותגי צמיגים

חברות צמיגים מובילות

צמיגים בפנצ'ריה

צמיגי פלקן

צמיגי פלקן ידועים בביצועיהם על המסלול, ברחוב ובכביש. צמיגי הביצועים שלהם עמדו למבחן באירועים תחרותיים הגדולים בעולם, מה שמוכיח את יכולתם הטכנולוגית. צמיגי פלקן לאחר מכן נכנסו לתחום הנדסת צמיגי נוסעים משופרים, מה שהציב את צמיגי פלקן בראש השולחן בכל הנוגע להפצה המקומית והעולמית כאחד. עם מבחר נרחב של צמיגים, ביצועים גבוהים במיוחד, כל השטח, שטח בוץ, צמיגי חורף ועוד..

צמיגי גודייר

צמיגי גודייר

חברת הצמיגים והגומי של גודייר, שנוסדה בשנת 1898, הפכה לאחת מיצרניות הצמיגים הגדולות והמוערכות בעולם. צמיגי גודייר תמיד העלה את הרמה לצמיגים. החברה סיפקה להנרי פורד צמיגים בתחילת המאה העשרים, פיתחה יחד עם נאס"א צמיגים לירח בשנות השישים, וכיום מייצרת מבחר נרחב של צמיגי צריכה איכותיים ביותר. כל צמיגי גודייר עולים על תקני הבטיחות הממשלתיים, ומבטיחים שכל צמיג גודייר מספק נסיעה מהימנה וביצועים מצוינים. ראו בעצמכם כיצד צמיגי גודייר עולים על הציפיות הגבוהות ביותר.

צמיגי פירלי

צמיגים פירלי

צמיג פירלי, שנוסדו באיטליה בשנת 1872, כבר מעל למעלה ממאה שנות של חדשנות ומחקר לייצור צמיגים איכותיים לרכבים פרטים, ספורט, משאיות קלות ותחרויות. צמיגי פירלי שומרת על מוניטין של טכנולוגיית עיצוב מתקדמת ואיכות מעולה, וצמיגיה בעלי ביצועים גבוהים במיוחד הם מהטובים ביותר בתעשיית הצמיגים. פירלי מייצרת גם צמיגים מעולים באותה מידה למגוון רחב של יישומים אחרים, שכל אחד מהם מדגיש שילוב של בטיחות, יציבות ואחיזה, גם במהירות גבוהה או בתנאים קשים. חכו שתראו את הביצועים המצוינים מצמיגי פירלי שלכם.

צמיגי מישלין

צמיגי מישלין

צמיגי מישלין בדרך כלל מגיעים לביצועים מאוד מרשימים במבחני כל מזג האוויר של הצמיגים, ודגמים רבים של החברה מציעים עמידות גלגול גבוהה וחיי נסיעה ארוכים. חברת צמיגי מישלין נוסדה בשנת 1949, המותג פונה למקצוענים הגדולים ביותר שנוסעים בכל סוג רכב על הכביש או מחוצה לו.

צמיגי מקסיס

צמיגי מקסיס

רבים ממכם מכירים את מקסיס כמומחים בצמיגים לאופניים אבל אנחנו יודעים שצמיגי מקסיס גם בחירה מעולה לרכב שלכם לא משנה כמה גדול הוא.

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגים קונטיננטל

צמיגי קונטיננטל מפורסמים בכך שהם מספקים שילוב בריא של צמיג בעל אריכות חיים ונוחות. בנוסף, מרחק העצירה בכבישים רטובים ויבשים זכה לשבחים בכל רחבי העולם. התמחור של מוצרים אלה בדרך כלל נמוך מעט מכמה ממותגי הצמיגים המובילים, שלעתים קרובות מהווה מוקד משיכה המבוסס על האיכות שהם מספקים.

Saleswoman in car showroom selling cars

צמיגי ג'נרל

בנוסף לצמיגים לרכב, קרוסאוברים, כלי רכב ספורטיביים ומשאיות קלות של צמיגי ג'נרל שניתן להשיג אצל צמיגי אורון, צמיגי ג'נרל מייצרים גם מגוון צמיגים למשאיות מסחריות.

Closeup shot of the right headlight of an orange modern car

צמיגי קלבר

צמיגי קלבר הוא שם מסחרי של קבוצת מישלין (צמיגי מישלין מוכרת צמיגים גם היא כן) אשר פועלת שנים רבות בעולם של עסקי הצמיגים. קלבר היא חברת בת של חברת מישלין והפכה עם השנים מותג בפני עצמה.

Worker holds tire and empty businesscard in hands

צמיגי ברידג'סטון

צמיגי ברידג'סטון פשוט לא איכזבו אותי ואת אשתי אף פעם. חצץ, לכלוך, גשם, בוץ, שלג או קרח, הם פשוט עובדים מצוין וידועיים כבעלי ביצועים גבוהים במיוחד.

פנצ'ריה - החלפת פנצ'ר עד הבית - תיקון פנצ'ר - שירות החלפת גלגל - תיקון תקר
צמיגי אורון