יישור ג'אנטים

הטכנאים של צמיגי אורון יכולים ליישר כמעט כל ג'אנט עקום או לתקן כל ג'אנט שבור, גם אם מדובר בג'אנט מותאם אישית בגודל "15 או "24 – אין ג'אנט שקטן מידי או גדול מידי.

אנו מתקנים ג'אנטים מפלדה וברזל.

 

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגי אורון - אורון סבח

הנזקים של ג'אנט עקום

ג'אנטים עקומים יכולים לפגוע בצמיגים על ידי חלוקת משקל לא אחידה לכביש. מה שמוביל לאטימת אוויר לא נכונה של הצמיגים ושינוי בלחץ האוויר של הצמיג עצמו. בתורו, זה עלול לפגוע במערכות ההיגוי והמתלים של הרכב שלך.
הטכנאים של צמיגי אורון יכולים ליישר כמעט כל ג'אנט עקום של משאית או מכונית, בין אם מדובר בג'אנט מותאם אישית בגודל "15 או 24" – שום ג'אנט עקום לא גדול מידי או קטן מידי, אנחנו מתקנים ג'אנטים מברזל וג'אנטים מפלדה.

"יישור ג'אנטים לא תקין יכול לגרום לצמיגים שלך להתבלות בצורה לא אחידה ובטרם עת."

תיקון ג'אנט עקום

צמיגי אורון משתמשים במכשירי יישור החדישים ביותר על מנת להשגי את התיקון המדוייק ביותר האפשרי, כל ג'אנט נדבר תחילה עם מכשיר רגיש ביותר המודד בזהירות את השפה של הג'אנט כדי לקבוע את המיקום המדויק ואת חומרת המכה. לאחר מכן מתקנים את הג'אנט העקום ומחזירים אותו למפרט המקורי של היצרן באמצעות הטכניקות המיוחדות שלנו.

תיקון ג'אנט אצל צמיגי אורון

אנו משתמשים בטכניקות בטוחות ויעילות עם מערכת יישור הג'אנטים שלנו. תהליך בדיקת הבטיחות שלנו מחייב את הטכנאי לבדוק אם יש סדקים נסתרים באמצעות חומר חודר וצבע שחור. אם הבדיקה שלנו קובעת כי גלגל כפוף בטוח ליישור, הטכנאי יתקן את הג'אנט העקום באמצעות מערכת יישור הגלגלים להרפיית לחץ. כיפוף קדמי ואחורי עשויים שלא להספיק לתיקון על סמך מיקום וחומרת הנזק.