תיקון פנצ'ר

אם יש לך מסמר בצמיג שלך, עליך להסיר אותו בהקדם האפשרי. אתה יכול לנסוע למרחקים קצרים עם מסמר בצמיג שלך, אך אתה לא צריך להשאיר אותו שם ולהמשיך לנסוע לתקופה ארוכה. זה מאוד לא בטוח לא רק לך אלא גם לנהגים האחרים איתם אתה חולק את הכביש.

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגי אורון - אורון סבח

תיקון פנצ'ר בבית

זה קורה בדרך כלל באחד משני התרחישים: אתה יוצא אל המכונית שלך בבוקר ומגלה את הצמיג שלך נפול על הקרקע, או שאתה נוהג ושומע את הצליל הבלתי ניתן לטעות של צמיג חסר אוויר. מה עליכם לעשות כשאתם מקבלים פנצ'ר? אתה יכול לנהוג בצמיג פחוס? מה שאתה עושה אחר כך הוא קריטי להבטחת בטיחותך.

תיקון פנצ'ר עד הבית

לא משנה מה, אל תסעו על הצמיג הזה. התקשרו מיד לצמיגי אורון לחילוץ מידי והחלפת גלגל במקום ללא צורך בגרירה וסכנת חיים מיותרת.

אם הגורם לצמיג הדק שלך היה פנצ'ר, כנראה שנוכל לתקן אותו באמצעות טלאים וחיבורו. אם הדירה נגרמה על ידי משהו אחר, סביר להניח שצריך להחליף את הצמיג הזה.

קרא את המאמר שלנו על אופן תיקון פנצ'רים בצמיגים כדי ללמוד עוד על תיקון דירות.

"נסיעה על צמיג לא תקין יכול לגרום לעיוות משמעותי של הג'אנט וסכנת חיים."

למה לא לנסוע עם פנצ'ר?

אתה עלול לפגוע בצמיג – אם אין אוויר או אין מספיק אוויר בצמיג (הדרוש כדי לתמוך במשקל הרכב שלך), זה יכול לגרום ל'נזק פנימי", כלומר החומר שבתוך הצמיג עלול להישחק. מה שקורה בפועל הוא שהצטברות החום בתוך הצמיג כל כך אינטנסיבית, שהצמיג מתחיל להתפרק. ברגע שזה קורה, כבר אי אפשר לתקן את מבנה הצמיג. בינתיים, ניתן היה לתקן את הבעיה החיצונית – הפנצ'ר שנגרם על ידי בורג או מסמר בחריכה.

אתה עלול לפגוע בג'אנט – נהיגה על צמיג פגוע שאינו מנופח לחלוטין פירושו שאתה נוהג על הג'אנט.

פגיעה משמעותית ברכב – נהיגה על צמיג פגום במשך תקופה ארוכה עלולה לגרום נזק רב למדי ברכבך. כשהצמיג מתפרק, נפרד מהחישוקים ומתחיל להתנפנף סביב גלגל הצמיג, רכיבים חשובים (ויקרים) כמו קווי בלם, רוטורים, פגושים וחלקי מתלים עשויים להיפגע קשות.