צמיגי ג'נרל

בנוסף לצמיגים לרכב, קרוסאוברים, כלי רכב ספורטיביים ומשאיות קלות של צמיגי ג'נרל שניתן להשיג אצל צמיגי אורון, צמיגי ג'נרל מייצרים גם מגוון צמיגים למשאיות מסחריות.

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגי אורון - אורון סבח

צמיגי ג'נרל

צמיגי אורון מציעים מערך איכותי שלם של צמיגים של המותג צמיגי ג'נרל כדי לענות על הצרכים של כל נהג. החל מהביצועים הגבוהים במיוחד G-MAX AS-05 של צמיגי ג'נרל לכל עונה, ועד הנסיעה השקטה והנוחה של AltiMAX RT43 של צמיגי ג'נרל, ועד לביצועי השטח הקיצוניים של ה- Grabber X3 של צמיגי ג'נרל, לג'נרל יש צמיגים שיעזרו לכם להגיע לאן שאתם צריכים. 

חברת צמיגי ג'נרל חגגה 100 שנה להיווסדה בשנת 2015, צמיגי ג'נרל הייתה מובילת חדשנות המציגה טכנולוגיה חדשנית להתאמת הצמיגים לצרכים המשתנים של הנהגים על הכביש ומחוצה לו עם צמיגים איכותיים ביותר המיועדים כמעט לכל תנאי נהיגה. בכך, השם צמיגי ג'נרל הפך שם נרדף לצמיגים מעולים בקטגוריות במחירים סבירים.

חברת צמיגי ג'נרל נותנת חסות גאה של מגוון רחב מאוד של קהילות ספורט העוסקות בנהיגה ברחבי העולם, צמיגי ג'נרל תומכת גם בקהילות העוסקת בספורט שלא בהכרח קשור לנהיגה, כגון: צייד, דייג, שחייה ועוד…

"צמיגי ג'נרל יספקו לכם אחיזה מעולה, נוחות וביצועים מרשימים. עם צמיגי ג'נרל כל מקום הופך לאפשרי!"

צמיגי ג'נרל חוות דעת

קניתי את סט צמיגים של צמיגי ג'נרל כדי להחליף את סט הצמיגים הסיני שלי שקניתי בקיץ האחרון שבקושי החזיקו עד החורף.

בקיץ הם צמיגי ג'נרל נתנו ביצועים טובים ואחיזה מעולה על הכביש, אפילו כשהיה מזג האוויר רטוב הביצועים השל הצמיגים עדיין היו נהדרים, הנסיעה הייתה שקטה מאוד אפילו בכביש המהיר. 

פעם כשהיה מתחיל לרדת קצת שלג אני יודע שהצמיגים האלה לא מיועדים למזג אוויר קר ולא לשלג או לנסיעה על קרח. אבל אני נסעתי בתוך כמה סנטימטרים של שלג ובאמת שהם מצליחים לעבור את החורף הרבה יותר טוב יותר מאשר הסט צמיגים הסיני שלי בשלג.

עכשיו האזור שלי שטוח ובעל מזג אוויר טוב בעיקר, לא הייתי מצפה שהם יעלו אותי בשיפוע חד, אבל אין שטחים כאלה באזור שלי. אין סדיקה של הגלגלים גם כשהשתשמשתי בהם בעבר בטמפרטורות קרות. בהחלט הייתי קונה את הצמיגים האלה שוב.

צמיגי ג'נרל ביקורת

התקנתי צמיגי ג'נרל ברכב שלי לפני כשנה. אני גר בצפון ונוסע במגוון רחב של תנאי שטח (ללא קרח). יחסית למחיר שלהם הייתי אומר שצמיגי ג'נרל די טובים על כביש רטוב או על כביש יבש. הבעיה היחידה שהייתה לי איתם זה שהצמיגים קצת חורקים בפניות קשות.

ניסיתי לנסוע עם צמיגי ג'נרל דרך שלולית מים שהצטברה על הכביש ועברתי אותה כמעט ללא התנגדות. היו לנו תנאי מזג אוויר מטורפים לפני כמה שבועות וחשבתי שאני נוהג על קרח בחלק מהדרך וזה השלב היחיד שהמכונית התנודדה טיפה בדרכים האלה.

אני ממליץ על צמיגי ג'נרל לכל מי שחי במזג אוויר יבש בעיקר בגלל המחיר שלהם ומאפיינים של הצמיג שמתאימים לתנאים יבשים, אך לא לכל מי שגר באזור שקיימת כמות משמעותית של גשמים.

"צמיגי ג'נרל באיכות מעולה ובמחיר משתלם."

 

צמיגי אורון עזרו לי לבחור אחד מהצמיגים מצטיינים של צמיגי ג'נרל! מיד אני ואשתי הבחנו בשיפור הנסיעה לעומת צימגי המישלין הקודמים שלי שהיו שחוקים, צמיגי ג'נרל החדשים כמעט שקטים לחלוטין גם על הכביש המהיר!

תהיו בטוחי שאני אקנה את אותם הצמיגים שוב, בכל מקרה אני מקווה שהם יחזיקו על הכביש לפחות כמו הצמיגי מישלין הקודמים שלי. בחירה מצוינת של צמיגי אורון ואני מאוד מעריך את השוואת הצמיגים שלהם של הצמיג הזה לשניים אחרים (אני חושב ש- צמיגי פירלי ו- צמיגי פלקן)

היה לנו חורף קשה בצפון הארץ השנה והצמיגים שצמיגי אורון המליצו עליהם (צמיגי ג'נרל) נתנו ביצועים נהדרים על קרח ושלג. עכשיו אנחנו בחופשה בדרום, אז אם אני אבחין במשהו חדש בגלגלים לעדכון, אפרסם אחר כך. עד כה הם הצליחו מצוין בעומס כבד – 2500 ק"ג ומשכו קרוואן במהלך הקיץ החם שלנו.

החלפתי את צמיגי ג'נרל לאחר 155,000 קילומטר מכיוון שידעתי שהולך להיות לי נסיעות קשות לעבור במעלה בחזרה צפון לשלג וקרח, אז הייתי צריך להחליף לצמיג עם אחיזה אגרסיבית יותר. צמיגי ג'נרל נשמרו על ידי טכנאי השירות מכיוון שהם עדיין נראו די טובים וישמשו לרכב אחר למי שלא יכול היה להרשות לעצמו לקנות חדש. הם התקשו קצת ב 150,000, אבל לא הספיקו כדי שלא אמליץ עליהם. בסך הכל מדובר בצמיגים נהדרים.

צמיגי ג'נרל מחיר

כעת יש לי קצת יותר מ -6000 קילומטר על צמיגי ג'נרל החדשים שקניתי ואני משוכנע יותר מבעבר שעשיתי את הבחירה הנכונה. צמיגי ג'נרל באמת נהדרים. התגובה המדוייקת של הצמיגים בפניות (גם אם הם מאוד קשות) היא פנומנלית. ההבדלים בין הצמיגים הישנים לצמיגי ג'נרל בגרירת קרוואן הנסיעות שלי זה כמו לילה ויום – יציבות, איכות נסיעה, התנגדות להתנודדות היא נהדרת. אשתי ובני ציינו על ההבדל באיכות הנסיעה לעומת הצמיגים הסינים האחרונים שלי. אז אם אתם שואלים את חוות הדעת שלי על המחיר של צמיגי ג'נרל, תקנו אותם עכשיו אתם לא תתחרטו!

צמיגי ג'נרל לרכב פרטי

Altimax Arctic 12 2016
Altimax A/S 365 2016
Altimax Comfort 2013
Altimax Nordic 2015
Altimax One 2019
Altimax One S 2019
Altimax RT43 2013
Altimax Sport 2013
Altimax Winter 3 2017
Exclaim HPX A/S 2017
G-MAX AS-05 2017
G-Max Justice 2018
G-Max RS 2017

צמיגי ג'נרל לSUV ו- 4x4

Eurovan 2
Eurovan A/S 365 2017
Eurovan Winter 2 2017
General HD
General HS
General HT
General RA
General RD
General ST250 LP
General WT
Grabber APT 2017
Grabber Arctic 2016
Grabber Arctic LT 2015
Grabber A/S 365 2018
Grabber AT 2 2007
Grabber AT3 2016
Grabber A/TX 2018
Grabber GT 2013
Grabber GT Plus 2020
Grabber HD 2017
Grabber HTS60 2015
Grabber MT 2015
Grabber OA
Grabber OA WB
Grabber OD
Grabber TR
Grabber UHP 2007
Grabber X3 2016
Snow Grabber
Snow Grabber Plus 2017

צמיגי ג'נרל למשאיות

זכויות יוצרים ל – צמיגי ג'נרל