צמיגי קלבר

צמיגי קלבר הוא שם מסחרי של קבוצת מישלין (צמיגי מישלין מוכרת צמיגים גם היא כן) אשר פועלת שנים רבות בעולם של עסקי הצמיגים. קלבר היא חברת בת של חברת מישלין והפכה עם השנים מותג בפני עצמה.

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגי אורון - אורון סבח

צמיגי קלבר

חברת צמיגי קלבר בונה צמיגים וצינורות איכותיים ליישומים חקלאיים. חברת צמיגי קלבר הוא חלק ממשפחת הצמיגים של מישלן. 

צמיג קלבר ידוע בתור אחד שנבנה עם גומי באיכות מעולה והנדסה מתקדמת, חברת קלבר מייצרת צמיגים ליישומים מיוחדים כמו עבודות חקלאות. לדוגמא, עבודות יבול עם צמיג חקלאי רדיאלי מודרני של צמיגי קלבר יכול לעזור מאוד לבטיחות ולמהירות.

צמיג קלבר מייצר לעתים קרובות צמיגים שיצרני צמיגים אחרים לא עושים בכלל. הצמיגים של צמיגי קלבר בנויים לשימוש גם בצמיגי הטיה וגם בצמיגים רדיאליים. הצמיגים מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הצמיגים של קלבר בנויים לביצועים ולאריכות ימים. מדינות ייצור: צרפת, צ'כיה, רומניה.

"צמיגי קלבר הם שם ענק בתעשייה"

צמיגי קלבר חוות דעת

התקנתי את הצמיגים שקניתי מפנצ'ריה בנתניה צמיגי אורון בחודש נובמבר האחרון. כך שהיה מעט זמן לכל הבדיקות הנכונות. בכל מקרה. למרות שרק עברו חודשיים וחצי שזה זמן קצר לבדיקות אני מרגיש הבדל מובהק בין צמיגי הקלבר שקניתי לבין הצמיגים הסינים שהיו לי על האוטו. 

ומה שאני הכי אוהב בהם זה שהם שקטים. אני בדרך כלל עושה נסיעות ברכב עם המשפחה כך שחששתי לבטיחות אבל למרבה הפלא צמיגי קלבר התמודדו היטב עם בלימה פתאומית בגשם ויש להם גם ביצועים טובים יחסית על משטחים יבשים. בהחלט אוכל לכתוב עוד אחרי הטיולים ברכב עם המשפחה. על כל פנים. אני ממליץ בחום רב! בנוסף, הצמיגים היו במחיר מעולה.

צמיגי קלבר ביקורת

אני מכיר את המותג של צמיגי קלבר מגיל צעיר. זה מותג שכולם הכירו בזכות צמיגי המכוניות הרדיאליים המצוינים שלו. תדמית המותג שלהם היא הזו שהובילה אותנו בכלל לחשוב להחליף את צמיגי הטרקטורים שלנו לצמיגי קלבר.

"כשאני חושב על המותג צמיגי קלבר, אני חושב גם על העצות החשובות של נציג המכירות של הפנצ'ריה בנתניה של צמיגי אורון ששומר עלי כבר שנים."

 

במקרה שלי אתה יכול לומר שהיה לי עשרות שנות ניסיון חיובי עם המותג של צמיגי קלבר שלדעתי הוא מותג אמין והייתי ממליץ עליו בחום לכל אחד. יחס האיכות למחיר הוא טוב מאוד. 

כשאני חושב על המותג צמיגי קלבר, אני חושב גם על העצות החשובות של נציג המכירות של הפנצ'ריה בנתניה של צמיגי אורון ששומר עלי כבר שנים. הוא תמיד הודיע לי על ההתפתחויות בתחום ותמיד הצליח להדריך אותי בבחירת הצמיגים שלי.

צמיגי קלבר מחיר

המחיר של צמיגי קלבר הוא מדהים ביחס לאיכות הצמיג. אחיזה מדהימה בדרכים יבשות. לא חשבתי שהמכונית שלי יכולה לעצור כל כך מהר כשהייתי חייב לבלום אותה בגלל תאונת דרכים בכביש. צמיגי קלבר נותנים גם אחיזה טובה על המשטח הרטוב אבל אני מנסה לנהוג די בטוח על הרטוב כך שאני שלא אוכל לספר על הבלימה שלה בינתיים. מעט מאוד רועש למרות שמאזדה 3 היא מכונית כזאת שבתוכה תוכלו לשמוע את כל הצלילים שמגיעים מבחוץ, אני יכול להמליץ על צמיגי קלבר במחיר בוודאות, זה בחירה טובה במיוחד במחיר שלקחתי מצמיגי אורון.

צמיגי קלבר לרכב פרטי

Dynaxer HP3 2010
Dynaxer HP4 2018
Dynaxer UHP 2018
Krisalp HP3 2016
Quadraxer 2 2016

צמיגי קלבר לSUV ו- 4x4

Citilander 2015
Dynaxer SUV 2020
Transpro
Transpro 4S 2017

צמיגי קלבר לעבודות חקלאיות

זכויות יוצרים ל – צמיגי קלבר