שירות החלפת גלגל

אצלנו בצמיגי אורון אנו יכולים לדאוג לכל צרכי הגלגלים והצמיגים שלכם, החל מתיקון פנצ'ר והחלפת גלגל וכלה בשירות החלפת גלגל בבית הלקוח בעזרת הפנצ'רייה הניידת שלנו. אנו דואגים להגיע במהירות שיא עם גלגל חדש מוכן לפי צרכי הלקוח שאותם אנו בודקים בשיחה מקדימה. . אנו מבטיחים שביעות רצון לקוחות המציעה את האיכות הגבוהה ביותר ושירות החלפת גלגל מהיר.
אתם מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום בטלפון 054-742-8755.

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגי אורון - אורון סבח

פנצ'ריה ניידת

הפנצ'רייה הניידת של צמיגי אורון פועלת כבר שנים ארוכות כדי להגיע עד בית הלקוח לשירות החלפת גלגל. מאז ומתמיד אנחנו אוהבים לחסוך זמן ללקוחות עם שירות החלפת צמיגים בבית או במקום העבודה. אנו מפעילים שתי פנצ'ריות ניידות המשרתות את אזור השרון והמרכז עם השירות הטוב ביותר בצמיגים. בין אם הגיע הזמן לתחזוקת הצמיגים ובין אם תזדקק לתיקון צמיגים תקולים או להחלפת גלגל בדרכים, אתה יכול לסמוך על צמיגי אורון.

"אתה יכול לנסוע למרחקים קצרים עם מסמר בצמיג שלך, אך אתה לא יכול להשאיר אותו שם ולהמשיך לנסוע לתקופה ארוכה."

תיקון פנצ'ר עד הבית מחיר

התקשר עכשיו כדי לברר את המחיר לצמיג הספציפי שלך, לכל צמיד יש מידה וכדי לגלות את המידה שלך לחץ כאן.

אנו מוכרים צמיגים לכל סוגי הרכבים (פרטיים, משאיות, טריילרים, אופנועים, ועוד..), מצמיג 13" עד 24" ושלל מיטב המותגים של ימינו, במחירים תחרותיים. לאחר ההתקנה, הקפידו לתזמן תחזוקת צמיגים שוטפת כמו סיבוב ואיזון. שירות הצמיגים שמספקת הפנצ'רייה הניידת של צמיגי אורון נוח ושומר על הצמיגים במצב הטוב ביותר.

תיקון פנצ'ר נתניה

הפנצ'רייה שלנו ממקוממת בנתניה, אזור תעשייה הישן.

אנחנו מתקנים פנצ'רים במקום ובמידת הצורך ניידת שירות להחלפת גלגל תגיע עד אליך כדי לחסוך לך זמן יקר, אנחנו עובדים עם כל המותגים והחברות הגדולות בעולם הצמיגים. (צמיגי פלקן, צמיגי גודייר, צמיגי קומהו ועוד..)