צמיגים לקולנועית

בחירת צמיגי קולנועית היא מסובכת ממה שאנשים רבים מדמיינים. לגודל הגלגלים והצמיגים יכולה להיות השפעה רבה על אופן הטיפול בקולנועית וחיוני לבחור את הצמיגים הנכונים עבור הדגם והדגם של הקולנועית, כמו גם לגבי אופן השימוש בו. יש מגוון רחב של צמיגי קטנועים בשוק, אם כי לא כל היצרנים ייצרו את כל הגדלים, מה שיכול להגביל את האפשרויות במידה מסוימת.

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגי אורון - אורון סבח

גודל הצמיג

גודל צמיג הקולנועית תלוי בגודל הגלגל בקולנועית. למרות שאפשר לשנות את גודל הגלגל בקלנועית יש רק מספר קטן של אפשרויות בשוק, ורוב בעלי vקולנועית מעדיפים לשמור על גודל מקורי. כמעט בכל מקרה יש רק גודל גלגל אחד זמין לכל דגם קטנוע.

בכל מידה של צמיג קולנועית ישנם רק כמה צמיגים שונים. העובדה שלא כל היצרנים מציעים צמיגים בכל מידה לקלנועיות מביאה עוד יותר הגבלת בחירה עבור הקונים. כדי להוסיף לכך, הצמיגים מיוצרים במיוחד עבור גלגלים קדמיים או אחוריים. זה אומר שאתה לא צריך להשתמש בצמיג קטנוע המיוצר לגלגל האחורי בגלגל הקדמי ליתר ביטחון.

טיפול בצמיג

מידות הגלגלים בקולנועיות יכולות לעבור בין 8 אינץ 'עד לקוטר 16 אינץ'. ככל שהגלגל קטן יותר כך יכולת התמרון של המכונה גדולה יותר, אם כי הוא לא ילך מהר במיוחד. קולנועיות עם גלגלים גדולים נועדו לנוע במהירות מהירה יותר.

ברור שאם יש יותר משקל על הקולנועית, זה ישפיע על הטיפול בקולנועית. אם אתה מתכוון לשאת משקל רב יותר על הקולנועית, שים לב לדירוגי המשקל של צמיגים שונים לפני שאתה קונה. חשוב כיצד אתה משתמש בקלנועית שלך ואיך אתה משתמש בה לפני שקונים צמיגים. אם זה בעיקר ברחבי העיר אז כדאי לקנות צמיגים שמשתמשים בהם דריכה טובה ומאפשרים יכולת תמרון מעולה. אם אתם נוטים לכסות מרחקים ארוכים על הקטנוע, בחרו צמיגים המציעים עמידות טובה.

"רכישה נכונה של צמיג תחסוך בטיפול האוטו, הדלק ויפחית סיכון לתאונות."

בורות - האוייב של הקולנועיות

אפילו יותר מאופנועים, צמיגי הקולנועית מועדים לסכנות שבבורות. זה נכון במיוחד לגבי קולנועיות עם גלגלים קטנים יותר. בעלי גלגלים גדולים נוטים להיות בטוחים יותר. בור טוב יכול לפוצץ את צמיג הקולנועית שלך אם הוא לא מספיק חזק ולהיות גורם לתאונה. צמיג קטנוע עם דריכה טובה לאזורים עירוניים יכול לחסוך לכם בעיות רבות.

מותגי צמיגים

רוב יצרני הצמיגים הגדולים מייצרים צמיגי קולנועיות. אם יש לך מותג מועדף, בדוק זאת קודם, אם כי וודא שאתה קונה את הגודל הנכון עבור המכונה שלך ואת סגנון הצמיג הנכון לנהיגה שאתה מבצע. שוחח עם חברים שנוהגים בקלנועיות כדי ללמוד על איזה סוגים של צמיגי קולנועיות הם ממליצים. יכול להיות שיש להם מותג מועדף שמעולם לא היית שוקל, אך שיעבוד טוב מאוד על הקולנועית שלך ולסוג הנהיגה שלך.