צמיגי פירלי

צמיג פירלי, שנוסדו באיטליה בשנת 1872, כבר מעל למעלה ממאה שנות של חדשנות ומחקר לייצור צמיגים איכותיים לרכבים פרטים, ספורט, משאיות קלות ותחרויות. צמיגי פירלי שומרת על מוניטין של טכנולוגיית עיצוב מתקדמת ואיכות מעולה, וצמיגיה בעלי ביצועים גבוהים במיוחד הם מהטובים ביותר בתעשיית הצמיגים. פירלי מייצרת גם צמיגים מעולים באותה מידה למגוון רחב של יישומים אחרים, שכל אחד מהם מדגיש שילוב של בטיחות, יציבות ואחיזה, גם במהירות גבוהה או בתנאים קשים. חכו שתראו את הביצועים המצוינים מצמיגי פירלי שלכם.

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגי אורון - אורון סבח

צמיגי פירלי חוות דעת

צמיגי פירלי הם אחד הצמיגים היוקרתיים והקלים לזיהוי שיש לרכבים. בביקורת צמיגי פירלי זו נדבר על הדגמים והמוצרים השונים הקיימים. החברה פירלי היא אחת מחברות הצמיגים המובילות בעולם.

צמיגי פירלי הם מותג ייצור צמיגים איטלקי שמייצר צמיגים איכותיים ביותר מאז 1872. יש לו היסטוריה עשירה של 140 שנה בייצור הצמיגים ברמה הגבוהה ביותר.

הם מפורסמים גם בזכות יצירת צמיגי הרדיאל הרחוביים בעלי הביצועים הגבוהים ביותר בעולם. לפירלי היסטוריה של עבודה עם יצרני הרכב המובילים באירופה.

לכן, צמיגי פירלי הם אחד הצמיגים הטובים ביותר שניתן לבחור לרכבכם מכיוון שיש להם עמידות גלגול מצוינת. פירלי מספקת גם את האחריות הממוצעת הגבוהה ביותר לדריכת צמיגים

לביקורת ממוקדת ניקח לדוגמא את צמיגי פירלי פי זירו וצמיגי פירלי סקורפיון שלהם.

פירלי פי זירו

פירלי פי זירו הוא הצמיג שתוכלו להשתמש בו בכל עונה שרק תרצו. סקירת צמיגי פירלי על פירלי פי זירו מראה שמדובר בצמיג בעל ביצועים גבוהים במיוחד המיועד לכל תנאי מזג האוויר. פירלי תיקן את הפגם הקודם של פירלי פי זירו על ידי עדכון מתחם הליבה שלו, וכעת הצמיג עובד טוב במיוחד גם בשלג. צמיג זה ידוע בנהיגה מדויקת, בטיפול, בכוח העצירה הקצר ובאחיזה מוגברת בתנאים יבשים / רטובים. הוא מתאים היטב לרכבי ספורט ולסדאן בעל ביצועים גבוהים.


ה- פירלי פי זירו הוא צמיג המיועד לתת ביצועים מקסימליים בעונת הקיץ החמה. צמיגים אלה מתאימים היטב למכוניות ספורט חזקות וביצועיות, מכוניות יוקרה כמו אאודי R8, פרארי 599 GTB וכו '. צמיגי פירלי ייצרו את פירלי פי זירו באופן השומר על קור הצמיג. יש לו יכולת טיפול מהירה בזכות אחיזת הכביש יוצאת הדופן שלו.

"לא לחכות. שירות באותו יום זמין."

צמיגי פירלי סקורפיון

צמיגי פירלי סקורפיון הוא צמיג אשר נמצא הטווח הידידותי לסביבה של צמיגי פירלי. צמיגי פירלי משתמשים בשיטות ידידותיות לסביבה לייצור צמיגים אלה. צמיגי פירלי סקורפיון מגיעים עם מערכת ביטול הרעשים של צמיגי פירלי. צמיגי פירלי סקורפיון אלה מסייעים בהגברת יעילות הדלק ומפחיתים את פליטת CO2. צמיגי פירלי סקורפיון מתאימים היטב לשימוש בכל ימות השנה.

צמיגי פירלי מחיר

התקשר עכשיו כדי לברר את המחיר לצמיג הספציפי שלך!

צמיגי פירלי לרכב פרטי

Pirelli Cinturato P7 All Season Plus | Pirelli P4 Four Season Plus | Pirelli P-Zero All Season Plus | Pirelli P6 Four Seasons | Pirelli P-Zero | Pirelli P-Zero Corsa System | Pirelli Scorpion Verde | Pirelli P-Zero Nero Pirelli Winter 210 Sottozero | Pirelli Winter Ice Zero FR

צמיגי פירלי למשאיות קלות וsuv

Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico | Pirelli Scorpion Verde All Season Plus | Pirelli Scorpion Zero Pirelli Scorpion ATR |

צמיגי פירלי לאופנועים

צרו קשר לעוד פרטים בנוגע לצמיגי פירלי לאפנועים.

צמיגי פירלי למשאיות

צרו קשר לעוד פרטים בנוגע לצמיגי פירלי למשאיות.