צמיגים לבובקאטים

ישנם מגוון צמיגי בובקט, בגרסאות מלאות באוויר וגם בגרסאות מוצקות. בחירת צמיג בובקט המתאים ביותר לצרכיך תעזור לך למקסם את היתרונות של הבובקט. בואו נסתכל על הסוגים השונים של צמיגי בובקט ועל היתרונות של כל אחד מהם, כדי שתוכלו לקבוע מהו הטוב ביותר לשימוש במקרה של החלקה.

אורון סבח, צמיגי אורון, פנצ'ריה בנתניה, צמיגים בנתניה

צמיגי אורון - אורון סבח

צמיגי בובקט עם אוויר או צמיגי בובקט מוצקים?

זול יותר לרכוש צמיגי בובקט עם אוויר מראש אך מגיעים עם מספר חסרונות המפחיתים את היתרונות של העלות הנמוכה יותר. והכי חשוב מנקודת מבט עלות היא שצמיגי בובקט המלאים באוויר אינם מחזיקים מעמד כמו עמיתיהם המוצקים. צמיגי בובקט מוצקים יכולים להחזיק פי שלושה עד חמש פעמים מצמיגי בובקט המלאים באוויר. זה מוביל לירידה בעלות לאורך זמן מכיוון שצריך להחליף צמיגים בתדירות נמוכה יותר בהשוואה לחיסכון בעלויות הטווח הקצר של צמיגי בובקט המלאים באוויר.


צמיגים מעוצבים כזוגות – אם החזית מתוכננת לפיזור כמות מסוימת של מים, החלק האחורי חייב להיות מסוגל להתמודד עם מה שהוא משאיר בדרכו. ערבוב צמיגים אינו אידיאלי מסיבה זו, וזה לא רק מותגים – בעל צמיג תיור שמניע הרבה מים מלפנים, עם צמיג ספורט מאחור, עלול לגרום לבעיות.

אולי גם שמתם לב שלכמה צמיגים קדמיים יש דפוסי דריכה שנראים כאילו הם פועלים בכיוון ההפוך מאחור – זה כדי להעביר את המים לקצה החיצוני של הגלגל בפינה, הרעיון הוא שזה עדיף מאשר לזרוק אותם. מבפנים, מה שיוצר פיסת רטוב רכה יותר כאשר הצמיג האחורי מגיע אליו, מה שעושה אותו צריך לעבוד קשה עוד יותר.

איזה צמיג הכי מתאים לך?

צמיגי בובקט מגיעים במגוון סוגי דריכה התואמים את השטח שעליו יופעל ההגה. בואו נסתכל על כמה מסוגי הדריכה השונים הזמינים כדי שתוכלו להחליט איזה מתאים לכם למקרה השימוש שלכם.

1. צמיגי שטח – אם עיקר עבודתך נעשית על עפר, עם מעט בוץ או סלעים שנזרקים פנימה, אז צמיגי שטח יתאימו לך ביותר. דפוסי הדריכה שלהם נועדו לתת מתיחה טובה על משטחים רכים.

2. צמיגי בובקט לשטח קשיח – הרבה בלאי נוסף מושם על צמיגי בובקט כאשר הוא צריך לנסוע מעל משטחים קשים. אם אתרי העבודה שלך מורכבים מאספלט, בטון או משטחים קשים אחרים, הרי שהמשטח המיוחד של צמיגי בובקט משטח קשיח יגדיל את אורך חיי הצמיגים שלך תוך שמירה על מתיחה מסוימת.

3. צמיגי בובקט חלקים – כאשר נדרשת הגנת בלאי גדולה עוד יותר, צמיגי דריכה חלקים עולים לשיחה. הדריכה החלקה של צמיגים אלה ממקסמת את מגע הגומי לקרקע ומפזרת את העומס על שטח גדול יותר, וכתוצאה מכך חיי צמיג ארוכים יותר.

4. צמיגי בוץ – בוץ הוא משטח רך במיוחד שקשה לנהוג בו. לצמיגים המיועדים לשימוש בבוץ יש מדרגות עמוקות במיוחד המסייעות לאחיזה בבוץ ולהגדלת המתיחה. צמיגים אלה יתלבשו במהירות ביישומי משטח קשים.

5. צמיגים לעשבייה – גינון הוא שימוש נפוץ עבור גלגלי החלקה. כשנוסעים לעתים קרובות על מדשאות ומשטחי דשא מטופחים בקפידה, תרצו למזער את הנזק שרכבכם גורם להם. צמיגי דשא אינם טובים במיוחד למשטחים אחרים, אך הם יסייעו בהגנה על הדשא מפני האופי ההרסני של המכונה שלכם.

"רכישה נכונה של צמיג תחסוך בטיפול הבובקאט, הדלק ויפחית סיכון לתאונות."

מסקנה

כפי שאתה יכול לראות, יש שפע של אפשרויות זמינות בקנייה של צמיגי בובקט. מכיוון שמכונות אלה פועלות במגוון כה רחב של תנאים, חשוב להתאים את צמיגי בובקט לתנאי ההפעלה הייחודיים שבהם המכונה שלך עובדת.